Блог > Коментарі до замітки

Клички собак

Як правило, складні імена характерні тільки для породистих собак. І за умови, що цей породистий собака народився в якому-небудь спеціальному розпліднику. У такому випадку частиною імені собаки буде назва розплідника, у якім він народився й ріс. Таким чином, як би створюється товарний знак собаківника.

Так прийнято, що назву розплідника, у якім народився собака, додають або в початок імені, або наприкінці. Але це не обов'язково. Можуть зустрічатися й інші комбінації.

Назви кожного розплідника є унікальним і може бути таким, яким того побажає його хазяїн. Розплідник може називатися іменем або прізвищем першого власника, кличкою його будь-якого собаки. Більше того, назва розплідника може бути прив'язана до географічного розташування або ж просто містити в собі назви речей, що викликають у власника якісь асоціації.
назви собак
Унікальність назви розплідника допомагає забезпечити FCI - міжнародна кінологічна федерація. Кожний собачий розплідник, створюваний у тій або іншій країні, повинен пройти процедуру реєстрації в даній організації. Після проходження процедури власник розплідника одержує відповідне свідчення. FCI контролює, щоб збіги в назвах розплідників були відсутні.

Придбання цуценяти, яке виросло в спеціальному собачому розпліднику, дає вам упевненість у тому, що щеня є абсолютно здоровим, і догляд за ним відповідав усім нормам і правилам. При реєстрації собачого розплідника майбутній власник в обов'язковому порядку повинен надати документи, що свідчать, що в нього є біологічну, ветеринарну і кінологічну основу.

Друга частина імені цуценяти вже не належить до розплідника, а стосується безпосередньо самого собаки. У ньому можуть бути сховані різні риси характеру тварини, відображатися історія його походження, може бути натяк на які-небудь майбутні перспективи. Іноді цуценят називають на честь їх прабатьків.

Багато з людей, даючи цуценяті ім'я, додержуються принципу, що відього буде залежати подальша доля тварини.

субота, 29.10.2011, ihor1993